Švajčiarska spoločnosť z oblasti poisťovníctva hľadá človeka na pozíciu Data Engineer.

Firma sa venuje zaisťovaniu poisťovní. Hlavné sídlo tejto firmy je v Zurichu, ale majú svoj office v Bratislave.

NÁPLŇ PRÁCE

  • dizajn data pipelines
  • implementácia analytických riešení
  • zaistenie kvality a spoľahlivosti data quality produktov
  • vytváranie inovatívnych riešení pre klienta

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA

  • vysokoškolské vzdelanie v technickom odbore
  • znalosť nejakého programovacieho jazyka (najlepšie Python)
  • dobrá znalosť vývoja databázových schém
  • znalosť ML je výhodou
  • skúsenosť s Big Data (Spark) je výhodou
  • angličtina aspoň na úrovni B2

TECHNICKÉ ZRUČNOSTI

  • SQL – pokročilý

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY:

  • hybridný režim (cca 50%)
  • zaujímavý ročný bonus
  • dovolenkové dni nad rámec
  • rôzne možnosti pre vzdelávanie (školenia, tréningy)
  • flexibilná pracovná doba
  • preplácané obedy
  • príspevok do dôchodkového fondu
  • napriek tomu, že ideálny nástup uchádzača je ASAP, vieme samozrejme počkať aj na prípadný nástup po výpovednej lehote (2 mesiace)
  • množstvo finančných aj nefinančných benefitov, ktoré radi odprezentujeme v ďalšom kroku
  • pokiaľ vieš o niekom, koho by táto pozícia mohla rovnako zaujať, daj nám vedieť a my sa ti odmeníme

FORMA:

TPP

LOKALITA:

Bratislava

MZDA:

2000 – 3300€

Mzda: 2000 - 3300€
Forma: TPP
Lokalita: Bratislava

Idem do toho!

Povolené: .pdf, .doc, .docx