Nerieš nič
okrem kódu!

Nájdeme ti projekt, ktorý ťa bude baviť a postaráme sa o celú administratívu, od prvého dňa až po ukončenie spolupráce.

Nerieš nič
okrem kódu!

Nájdeme ti projekt, ktorý ťa bude baviť a postaráme sa o celú administratívu, od prvého dňa až po ukončenie spolupráce.

Viac ako 14 rokov skúseností

V oblasti recruitmentu pôsobíme viac ako 14 rokov. Počas tejto doby sme získali množstvo cenných skúseností, vďaka ktorým sme pripravení poskytnúť našim partnerom služby na najvyššej možnej úrovni. Prečo EQIT? Naším cieľom je prepájať odbornosť s ľudskosťou a empatiou.

Prečo
spolupracovať s nami?

Vytunujeme tvoje CV

Nemusíš strácať čas oprašovaním svojich starých životopisov alebo portfólií. CV za teba upravíme podľa najnovších štandardov a požiadaviek firiem, aby zaujalo aj náročných klientov.

Exkluzívne predstavenie u klienta

Firme, s ktorou budeš spolupracovať, ťa predstavíme samostatne. Ak budeš mať záujem, pohovoru sa zúčastníme spolu s tebou. Dáme ti cenné tipy a pomôžeme ti uspieť.

Projekty podľa tvojich predstáv

Vďaka širokej sieti firemných klientov máme na výber takmer neobmedzené množstvo projektov a pozícií. Nebudeme ťa tlačiť do spoluprác, o ktoré nemáš záujem. Na základe tvojich požiadaviek ti nájdeme miesto, kde budeš 100 % spokojný.

Najvýhodnejšie podmienky

Už žiadne nepríjemné vyjednávanie o peniazoch. Stačí nám povedať, koľko by si chcel dostať zaplatené a my spravíme všetko pre to, aby sme ti vyjednali podmienky presne podľa tvojich požiadaviek.

Na papiere už ani nepomyslíš

V spolupráci s našimi skúsenými právnikmi za teba pripravíme všetky zmluvy. Ty nemusíš riešiť žiadnu administratívu a môžeš sa naplno sústrediť na svoju prácu.

Priebeh spolupráce

SPOZNAJME SA

Chceme ťa spoznať nielen po odbornej a technickej stránke, ale aj ako človeka. Potrebujeme zistiť, čo je pre teba v živote dôležité, čo v práci preferuješ a naopak, čomu sa chceš vyhnúť.

VÝBER TOP PONUKY

Predstavíme ti pracovné ponuky relevantné k tvojmu tech stacku, ale aj tvojim ostatným preferenciám a hodnotovým nastaveniam. Pomôžeme ti vybrať takú, ktorá ti najviac sadne po všetkých stránkach.

PODPORA

Kryjeme ti chrbát počas celého výberového procesu. Aktívne komunikujeme so zástupcami tvojho budúceho zamestnávateľa – od momentu prvej prezentácie až po pracovnú ponuku a vyjednávanie o podmienkach tvojej zmluvy.

LIFETIME KONZULTANTI

Pri komunikácii s tvojím zamestnávateľom sa zaujímame, ako sa ti darí. Sme tu pre teba vždy, keď potrebuješ poradiť alebo pomôcť. Ostávame tvojím kariérnym poradcom a kedykoľvek sa môžeš na nás obrátiť.

Čo o nás hovoria
naši kandidáti

Peter, Python Developer
Musím povedať, že s takýmto prístupom sa nestretávam. Od začiatku ma zaujalo, že ste mi dali komplexne informácie a hlavne bolo to k veci. Celý čas som mal pocit, že viete čo robíte.
Simona, Data engineer
Takmer nikdy nereagujem na ponuky práce, ale toto ma zaujalo od prvého momentu . Mala som pocit, že sa rozprávam s kolegom. Vďaka Michalovi a celému tímu eqit som našla konečne prácu, ktorá má pre mňa zmysel doslova sa každý deň teším do práce. 😊
Martin, Business Intelligence Engineer
Páči sa mi ako to robíte. Žiadne omáčky, len fakty k veci a hlavne ste sa trafili do čierneho. Neplánoval som meniť prácu, ale takáto ponuka sa naozaj neodmieta, ďakujem!
Filip, Automation test engineer
Je úžasné s akou ľahkosťou dokáže komunikovať s kandidátom. Ak budem mať niekedy v budúcnosti opäť situáciu, kedy budem hľadať nové pracovné výzvy, určite sa na Juraja opäť obrátim.
Robert, Senior IT Analyst
I cannot do anything else but recommend him. I consider him as a customer-oriented, effective-in-communication and willing to find a position very much suitable for candidates doing his job properly.
Veronika, C++ Developer
I was particularly impressed by Juraj’s ability to connect with people and understand their requirements and ideas. He doesn’t rush things, gives the candidate enough space and time to contemplate all possibilities in order to find the best match.
Predchádzajúce
Ďalšie

Chceš aj ty posunúť svoju kariéru
na nový level? Neváhaj a napíš nám