Nový rozmer IT partnerstva

Postaráme sa o nájdenie tých najlepších IT špecialistov pre vaše krátkodobé či dlhodobé projekty. Prostredníctvom našich komplexných balíkov služieb vás odbremeníme od náročných hiringových procesov, ušetríme vám veľa času a nákladov.

Recruitment IT špecialistov

Nájdeme IT špecialistov pre váš projekt podľa vopred zadefinovaných odborných, skúsenostných či kapacitných požiadaviek. Postaráme sa o zmluvy a onboarding. Vďaka našej širokej sieti kontaktov sme pripravení obsadiť pozície v rôznych špecifických oblastiach.

Oblasti
ktorým sa venujeme

Naše ďalšie služby

Recruitment non-IT špecialistov

Chýba vám vo firme finančný analytik, špecialista výroby alebo logistiky či šikovný absolvent vysokej školy pre vstupné pozície? Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam aj mimo oblasti IT vám pomôžeme obsadiť široké spektrum pozícií s rôznymi požiadavkami na úroveň seniority.

Market intelligence & analysis
Pracovný trh na Slovensku má množstvo špecifík, pričom o IT segmente to platí dvojnásobne. Potrebujete vedieť, v ktorom meste otvoriť ďalšiu pobočku alebo kde hľadať kvalifikovaných kandidátov? Pomôžeme vám zorientovať sa v tejto oblasti a minimalizovať riziká spojené s lokálnymi trhovými špecifikami.
Služby HR outsourcingu

Ste v situácii, že potrebujete akútne prijať väčší počet nových kolegov v krátkom čase, no nemáte priestor budovať interný recruitment team? Vyhradíme pre vás HR špecialistu, recruitera, či talent sourcera, ktorý bude pracovať priamo pod Vašou značkou, vďaka čomu narastie efektivita náborového procesu.

Created with Fabric.js 5.2.4 Created with Fabric.js 5.2.4 Tréningy a podpora

O naše rokmi získavané know-how sa radi podelíme. Pre vašich recruiterov či talent sourcerov zrealizujeme na mieru vytvorené školenia pre každú časť výberového procesu – od cold callingu, cez sourcing na sociálnych sieťach a vedenie výberového pohovoru, až po offer management.

Ktorá služba bude najvhodnejšia pre vás? Kontaktujte nás a nechajte si namixovať tú najlepšiu kombináciu pre vašu firmu!

Prečo
spolupracovať s nami?

14 rokov skúseností

Nie sme žiadni nováčikovia. Máme vybudovanú širokú sieť kontaktov, poznáme miestne pomery, požiadavky firiem a IT špecialistov.

Rýchlosť

Vieme, že kvalitných ľudí pre váš projekt potrebujete čo najskôr. Vďaka našim vyladeným procesom vám výsledky prinesieme v najkratšom možnom čase.

Dôraz na kvalitu

Spolupracujeme výhradne so skúsenými IT špecialistami. Aby sme zaručili maximálnu kvalitu, súbežne pracujeme len na limitovanom počte projektov.

Ľudský rozmer spolupráce

Robíme všetko pre to, aby sme do hĺbky spoznali vašu firemnú kultúru a procesy. Aj na základe týchto poznatkov nájdeme ľudí, ktorí dokonale zapadnú do vášho tímu.

Zvýhodnenie pred konkurenciou

Vďaka nášmu know-how odlíšime vašu firmu od konkurencie, vďaka čomu vám pomôžeme rýchlejšie osloviť tých najkvalitnejších ľudí na trhu.

Priebeh spolupráce

VZÁJOMNÉ SPOZNANIE

Chceme, aby ste spoznali našu víziu a pridanú hodnotu. My sa zas radi dozvieme všetko o kultúre vašej firmy, o ľuďoch, procesoch a hodntoách, ktorým veríte.

HĽADANIE A PREDSTAVENIE KANDIDÁTOV

Na základe vašich presných požiadaviek nájdeme relevantných kandidátov. Tých najlepších vám predstavíme a spoločne vyberieme jedného alebo viacerých, s ktorými nadviažete spoluprácu.

PODPORA

Sme vám k dispozícii aj po tom, ako začnete spoluprácu s vybranými kandidátmi. Flexibilne reagujeme na všetky vaše požiadavky a pomôžeme vám pri riešení akýchkoľvek problémov.

DLHODOBÉ PARTNERSTVO

Aj keď sa projekt ukončí, ostávame vaším partnerom. Radi vám poskytneme ďalšie služby z nášho portfólia, ktoré vám pomôžu jednoduchšie dosahovať stanovené ciele.

Naši firemní partneri
o nás povedali

ITERA
„Spolupráca s EQIT bola vždy veľmi príjemná a profesionálna. Od výbornej komunikácie, dôkladného zmapovania potrieb až po odporúčanie kandidátov, ktorí nám sedeli ako technicky, tak aj osobnostne a stali sa našimi parťákmi. „
ALITER TECHNOLOGIES
„Spolupráca s EQIT je pre nás dôležitá, podarilo sa nám spolu vybrať a prijať niekoľko pre nás dôležitých kolegov – špecialistov v oblasti SW vývoja, ICT riešení, Security a pod. Presne navnímali, čo potrebujeme, koho hľadáme.“
SYNPULSE
„Spolupráca s EQIT je pre nás nie len veľmi dôležitá ale najmä príjemná. Rýchlo porozumejú kritériam, ktoré potrebujeme a vždy odprezentujú len kvalitných kandidátov z IT sveta. Vďaka nim, u nás sedí niekoľko skvelých a šikovných kolegov.”
POWER PLAY STUDIO
„Našu spoluprácu s agentúrou EQIT hodnotím maximálne pozitívne. EQIT vystihuje kvalitný výber kandidátov, ktorí predstavovali presne to, čo sme hľadali, efektívna komunikácia a individuálny prístup"
SLSP
„Našu spoluprácu s agentúrou EQIT hodnotím maximálne pozitívne. EQIT vystihuje kvalitný výber kandidátov, ktorí predstavovali presne to, čo sme hľadali, efektívna komunikácia a individuálny prístup" Spoluprácou s agentúrou Eqit sa nám podarilo zastabilizovať viaceré ťažko obsaditeľné IT pozície."
Predchádzajúce
Ďalšie

Ako vieme pomôcť aj vašej firme? Oslovte nás a spoznajte všetky možnosti.

Ako vieme pomôcť aj vašej firme?
Oslovte nás a spoznajte všetky možnosti.