Voľné pracovné pozície

Naštartuj svoju kariéru s pomocnou rukou tímu EQIT!

Čo o nás hovoria
naši kandidáti

Peter, Python Developer
Musím povedať, že s takýmto prístupom sa nestretávam. Od začiatku ma zaujalo, že ste mi dali komplexne informácie a hlavne bolo to k veci. Celý čas som mal pocit, že viete čo robíte.
Simona, Data engineer
Takmer nikdy nereagujem na ponuky práce, ale toto ma zaujalo od prvého momentu . Mala som pocit, že sa rozprávam s kolegom. Vďaka Michalovi a celému tímu eqit som našla konečne prácu, ktorá má pre mňa zmysel doslova sa každý deň teším do práce. 😊
Martin, Business Intelligence Engineer
Páči sa mi ako to robíte. Žiadne omáčky, len fakty k veci a hlavne ste sa trafili do čierneho. Neplánoval som meniť prácu, ale takáto ponuka sa naozaj neodmieta, ďakujem!
Filip, Automation test engineer
Je úžasné s akou ľahkosťou dokáže komunikovať s kandidátom. Ak budem mať niekedy v budúcnosti opäť situáciu, kedy budem hľadať nové pracovné výzvy, určite sa na Juraja opäť obrátim.
Robert, Senior IT Analyst
I cannot do anything else but recommend him. I consider him as a customer-oriented, effective-in-communication and willing to find a position very much suitable for candidates doing his job properly.
Veronika, C++ Developer
I was particularly impressed by Juraj’s ability to connect with people and understand their requirements and ideas. He doesn’t rush things, gives the candidate enough space and time to contemplate all possibilities in order to find the best match.
Predchádzajúce
Ďalšie

Chceš aj ty posunúť svoju kariéru
na nový level? Neváhaj a napíš nám