Slovenská mediálna spoločnosť hľadá experta na pozíciu Data/Subscription Product Managera.

Jedná sa o spoločnosť, ktorá má vo svojom portfóliu množstvo printových, ale aj online magazínov z oblasti lifestyle, ekonomických prehľadov, hobby a iných. Spoločnosť sídli v Bratislave a zamestnáva niečo okolo 500 ľudí.

NÁPLŇ PRÁCE

  • analýza publika a práca s dátami
  • optimalizácia predplatného
  • vytvorenie a implementácia produktovej stratégie
  • spolupráca s managementom a ostatnými tímami v agilnom prostredí

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA

  • minimálne 5 ročná skúsenosť na pozícii produktového manažéra alebo podobnej roly (prax vo vydavateľskej alebo mediálnej spoločnosti je výhodou)
  • práca s dátami, ich porozumenie a následná implementácia
  • schopnosť nastaviť hodnotu produktu tak, aby dávala zmysel pre biznis
  • znalosť agilných metód
  • vynikajúce komunikačné schopnosti
  • skúsenosť s projektovým manažmentom
  • proaktívny prístup

TECHNICKÉ ZRUČNOSTI

  • BigData – pokročilý
    SQL – pokročilý
  • AI – základy
  • ML – základy

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY:

  • 100% home office
  • aj v prípade spolupráce na faktúru nárok na preplatenú dovolenku, 13ty plat + pravidelné mesačné bonusy
  • napriek tomu, že ideálny nástup uchádzača je ASAP, vieme samozrejme počkať aj na prípadný nástup po výpovednej lehote (2 mesiace)
  • množstvo finančných aj nefinančných benefitov, ktoré radi odprezentujeme v ďalšom kroku
  • pokiaľ vieš o niekom, koho by táto pozícia mohla rovnako zaujať, daj nám vedieť a my sa ti odmeníme

FORMA:

Freelance

LOKALITA:

Bratislava

MZDA:

5000 – 7000€

Mzda: 5000 - 7000€
Forma: Freelance
Lokalita: Bratislava

Idem do toho!

Povolené: .pdf, .doc, .docx