Nie si stotožnený s tým, kam táto krajina smeruje? Máme pre teba jedinečné riešenie!

Presťahuj sa, pokojne aj s rodinou, do mesta s najvyššou životnou úrovňou na svete – Haag. Ak si mladý, šikovný a nebojíš sa výziev, tak toto môže byť ponuka práve pre teba.

Holandský scaleup z oblasti “advertisementu” hľadá človeka na pozíciu Frontend developera so zameraním na React a Typescript. Firma pracuje s rôznymi implementačnými riešeniami pre spoločnosti, ktoré potrebujú cieliť reklamu svojej značky. Pracujú s technológiami na meranie interakcií publika reklamných kampaní skrz viaceré platformy.

NÁPLŇ PRÁCE

  • práca s medzinárodnými klientmi ako Google, P&G, Mars a iní
  • tvorba efektívneho, znovu použiteľného a spoľahlivého kódu
  • vedieť prebrať zodpovednosť za svoju prácu
  • vedieť pracovať samostatne
  • vedieť robiť strategické rozhodnutia ohľadom nových technológií a produktov
  • spolupodielanie sa na architektúre riešení
  • kreatívny vývoj nových funkcionalít na dennej báze

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA

  • minimálne vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v IT oblasti
  • pokročilá skúsenosť s Reactom a Typescriptom
  • nutná relokácia do Holandska (Haag)
  • zručnosti v oblasti UX/UI výhodou
  • byť otvorený konštruktívnej kritike
  • chcieť sa naďalej vzdelávať vo svojom obore
  • anglický jazyk na veľmi dobrej úrovni

TECHNICKÉ ZRUČNOSTI

  • React – pokročilý
  • Typescript – pokročilý

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY:

  • garantovaný 13.plat
  • ročný bonus k platu
  • ako expat, nárok na 30% daňovú úľavu
  • možnosť pracovať remote počas skúšobnej lehoty (následná relokácia)
  • napriek tomu, že ideálny nástup uchádzača je ASAP, vieme samozrejme počkať aj na prípadný nástup po výpovednej lehote (2 mesiace)
  • množstvo finančných aj nefinančných benefitov, ktoré radi odprezentujeme v ďalšom kroku
  • pokiaľ vieš o niekom, koho by táto pozícia mohla rovnako zaujať, daj nám vedieť a my sa ti odmeníme
  • firma ti vie pomôcť s rôznymi administratívnymi procesmi spojenými s tvojou relokáciou (nájdenie bývania, zabezpečenie škôlky/školy pre dieťa a pod.)

FORMA:

TPP

LOKALITA:

Haag

MZDA:

4000 – 7000€

Mzda: 4000 - 7000€
Forma: TPP
Lokalita: Haag

Idem do toho!

Povolené: .pdf, .doc, .docx