Rakúska spoločnosť z oblasti poisťovníctva hľadá novú posilu na pozíciu “Junior Solution Architect”.

Spoločnosť funguje od roku 1996 a momentálne zamestnáva viac ako 700 ľudí. Spoločnosť sa sústredí na vytváranie moderného pracovného prostredia, kde je zdôraznený tímový duch, zaručená kvalita a pocit stability.

NÁPLŇ PRÁCE

  • modelovanie procesov (flow diagrams)
  • vytváranie príslušnej dokumentácie
  • komunikácia s dodávateľom
  • vytváranie servisných požiadaviek pre SSL, zmeny vo firewalle, doménach a iných sieťových nastaveniach
  • promptné a efektívne riešenie problémov

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA

  • minimálne 4 roky praxe na technicko-analytických pozíciách
  • angličtina aspoň na úrovni B2
  • minimálne vysokoškolské vzdelanie 1.stupňa
  • agile mindset
  • dobrý prehľad o infraštruktúre sietí a znalosti o infraštruktúre webových serverov
  • ochota učiť sa a posúvať vedomosti kolegom
  • vedieť špecifikovať problém a riadne ho zdokumentovať
  • skúsenosť s CMS výhodou
  • nemčina (B2) výhodou

OSTATNÉ ZNALOSTI:

  • AWS – základy
  • Databázy – základy
  • Linux – základy

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY:

  • fungovanie až do 100% remote
  • garantovaný 13. a 14. plat
  • jazykové kurzy/certifikácie
  • multisport karta
  • napriek tomu, že ideálny nástup uchádzača je ASAP, vieme samozrejme počkať aj na prípadný nástup po výpovednej lehote (2 mesiace)

FORMA:

Plný úväzok

LOKALITA:

Bratislava

MZDA:

2500 – 3300€

Mzda: 2500 - 3300€
Forma: Plný úväzok (TPP)
Lokalita: Bratislava
Kategórie ponúk: Junior Solution Architect

Idem do toho!

Povolené: .pdf, .doc, .docx