Švajčiarska konzultačná spoločnosť, so zastúpením na Slovensku, hľadá experta na pozíciu manažéra a mentora tímu Java vývojárov.

Spoločnosť má na Slovensku IT centrum s približne 60 zamestnancami a celkovo zamestnáva okolo 1000 ľudí po celom svete. Jej projekty v oblasti finančného poradenstva sú orientované na veľké zahraničné poisťovne a zaisťovne. Jedným z aktuálnych projektov je dodávka softvéru pre britskú zaisťovňu, ktorá sa podieľa na projektoch v oblasti „aerospace“ a „sustainability“.

NÁPLŇ PRÁCE

  • administrácia existujúcich aplikácií a AWS infraštruktúry
  • technický mentoring pre menej skúsených kolegov (platí pre úroveň L3)
  • self-learn nových technológií
  • spolupráca na procesoch v oblasti “change, problem, release”
  • dizajn, implementácia, správa a údržba AWS cloud infraštruktúry
  • súčasťou AWS cloud IS je aj “compute, storage, networking resources”
  • monitoring a troubleshooting

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA

  • minimálne 5 rokov relevantných skúseností k uvádzanej pozícii
  • viacročná skúsenosť s Javou
  • skúsenosti s SQL a NoSQL databázami
  • znalosť rôznych typov testov (unit testy, integračné testy, systémové testy)
  • aktívny prístup k práci, schopnosť viesť a spolupracovať v tíme, orientovaný na výsledky a pripravený na neustále zdokonaľovanie.
  • záujem o vývoj aplikácií, tvorbu hodnoty vlastnými nápadmi a schopnosť pracovať v rôznych oblastiach a projektov (energetika, verejná správa), nielen na Slovensku, ale aj svetovo

OSTATNÉ ZNALOSTI

Java – Pokročilý

Spring Boot – Pokročilý

Hibernate – Pokročilý

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY:

  • Spoločnosť ponúka možnosť flexibilného kombinovaného pracoviska (home office + pracovisko v Bratislave)
  • Pravidelné zvyšovanie platu a bonus za odvedený výkon
  • Priateľské a pozitívne naladené prostredie v práci
  • „Sick days“ a taktiež niekoľko ďalších voľných dní počas Vianočných sviatkov
  • Interná vzdelávacia platforma a externé školenia
  • Napriek tomu, že ideálny nástup uchádzača je ASAP, vieme samozrejme počkať aj na prípadný nástup po výpovednej lehote (2 mesiace)

FORMA:

Plný úväzok

LOKALITA:

Bratislava

MZDA:

5000-8000€

Mzda: 5000 - 8000€
Forma: Plný úväzok (TPP)
Lokalita: Bratislava
Kategórie ponúk: Software development

Idem do toho!

Povolené: .pdf, .doc, .docx