Nášmu významnému partnerovi (úspešná, medzinárodná, banková spoločnosť) pomáhame pri nájdení novej posily, ktorá bude pracovať v tíme vyvíjajúcom jadro bankového, informačného systému.

Popis nášho partnera:

  • medzinárodná spoločnosť s SK sídlom v Bratislave, ktorá z pohľadu IT participuje na komplexných, interných projektoch, ktoré posúvajú spoločnosť na digitálnu úroveň ďaleko pred svoju konkurenciu
  • v Bratislave cca 200 zamestnancov na IT
  • interné projekty v oblasti vývoja BE/FE/Fullstack + mobile

NÁPLŇ PRÁCE

  • dizajn, implementácia, správa a údržba Azure cloud infraštruktúry
  • súčasťou Azure cloud IS je aj “compute, storage, networking resources”
  • konfigurácia a manažment Azure služieb ako Azure VMs, Azure App Services, Azure SQL Database, Azure Active Directory
  • monitoring a troubleshooting

Tech. stack:

  • Azure cloud solutions
  • cloud automation tools (powershell, Azure CLI)
  • IaaS, PaaS, SaaS
  • Network tools (Cisco)
  • storage
  • VMware
  • Operačné systémy (Windows, AIX, Linux)

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA

  • silné znalosti a orientácia v oblasti Azure cloud infraštruktúry
  • znalosti cloud computing konceptov v rátane IaaS, PaaS, SaaS
  • skúsenosti s Azure cloud službami ako Azure VMs, Azure App Services, Azure SQL Database, Azure Active Directory
  • skúsenosti s IaC (Infrastructure-as-Code) nástrojmi ako Azure Resource Manager (ARM), či Azure CLI
  • znalosť oblastí cloud security, network security, IAM
  • výhodou sú certifikácie Azure Solutions Architect, Azure Administrator Associate
  • znalosti v oblasti sietí, úložísk, virtualizácie, či operačných systémov

OSTATNÉ ZNALOSTI

Azure cloud infrastructure – Pokročilý

Iaas, PaaS, SaaS – Pokročilý

Network (Cisco) – Pokročilý

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY:

  • v prípade dohody o spolupráci budete mať pracovnú zmluvu priamo s naším partnerom
  • výberový proces prebieha v dvoch kolách (online formou)
  • napriek tomu, že ideálny nástup uchádzača je ASAP, vieme samozrejme počkať aj na prípadný nástup po výpovednej lehote (2 mesiace)
  • pokiaľ vieš o niekom, koho by táto pozícia mohla rovnako zaujať, daj nám vedieť a my sa ti odmeníme
  • celkovo v spoločnosti (nie len na IT) panuje skvelá atmosféra založená na ľudskosti a priateľskosti
  • napriek bankovému prostrediu neriešiš dresscode
  • bohaté možnosti vzdelávania a individuálny prístup pri kariérnom raste
  • množstvo finančných aj nefinančných benefitov, ktoré radi odprezentujeme v ďalšom kroku
  • možnosť pracovať z domu v miere do 70%

FORMA:

Plný úväzok

LOKALITA:

Bratislava

MZDA:

3500-4500€

Mzda: 3500 - 4500€
Forma: TPP (plný úväzok)
Lokalita: Bratislava
Kategórie ponúk: Cloud

Idem do toho!

Povolené: .pdf, .doc, .docx