Slovenská mediálna spoločnosť hľadá experta na pozíciu Senior Data Scientist

Jedná sa o spoločnosť, ktorá má vo svojom portfóliu množstvo printových, ale aj online magazínov z oblasti lifestyle, ekonomických prehľadov, hobby a iných. Spoločnosť sídli v Bratislave a zamestnáva niečo okolo 500 ľudí.

NÁPLŇ PRÁCE

  • programovanie v jazykoch Python a SQL
  • modifikácia existujúcich komponentov pre generovanie údajov a optimalizáciu kampaní
  • vytváranie AI Customer Recommender systémov
  • analýza údajov
  • segmentácia cieľových skupín
  • vypracovávanie dokumentácie

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA

  • minimálne vysokoškolské vzdelanie 1. stupňa v oblasti Data Science, IT a pod.
  • komunikačné a kooperačné zručnosti
  • inovatívny prístup a schopnosť prispôsobenia sa meniacim sa trendom v odvetví
  • vedieť promptne a efektívne riešiť problémy
  • analytické myslenie

OSTATNÉ ZNALOSTI:

Python – pokročilý
SQL – pokročilý
Google Cloud – pokročilý

BigQuery – pokročilý
AI – expert
ML – expert

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY:

  • možnosť práce na 100% home office
  • spoločnosť ponúka prácu na trvalý pracovný pomer alebo formou fakturácie (v prípade tejto formy spolupráce máte nárok na finančné bonusy, či hradené dovolenky)
  • napriek tomu, že ideálny nástup uchádzača je ASAP, vieme samozrejme počkať aj na prípadný nástup po výpovednej lehote (2 mesiace)
  • pokiaľ vieš o niekom, koho by táto pozícia mohla rovnako zaujať, daj nám vedieť a my sa ti odmeníme

FORMA:

Freelance

LOKALITA:

Bratislava

MZDA:

4000 – 5500€

Mzda: 4000 - 5500€
Forma: živnosť/s.r.o.
Lokalita: Bratislava
Kategórie ponúk: Senior Data Scientist

Idem do toho!

Povolené: .pdf, .doc, .docx