Rakúska spoločnosť z oblasti poisťovníctva hľadá experta na pozíciu Senior DevOps Engineer.

Spoločnosť funguje od roku 1996 a momentálne zamestnáva viac ako 700 ľudí. Táto firma sa sústredí na vytváranie moderného pracovného prostredia, kde je zdôraznený tímový duch, zaručená kvalita a pocit stability.

NÁPLŇ PRÁCE

  • správa technickej stránky pre digitálne produkty a služby
  • spolupráca s IT oddelením na implementácii a prevádzke systémov
  • automatizácia a optimalizácia postupov a procesov
  • vytváranie a spravovanie nástrojov pre monitoring operácii a „troubleshooting“ vo všetkých oblastiach
  • vykonávanie ďalších úloh pre danú pozíciu od nariadeného

POŽIADAVKY NA KANDIDÁTA

  • minimálne vysokoškolské vzdelanie 1. stupňa
  • angličtina minimálne na úrovni B2
  • bohaté skúsenosti v roli DevOps-áka so zameraním hlavne na automatizáciu
  • silný background v oblasti Linux administrácie (RHEL, Alpine, AmazonLinux)
  • znalosť viacerých open-source technológii
  • porozumenie OOP a OOD konceptov
  • skúsenosť s IntelliJ alebo VS Code
  • skúsenosť práce v SCRUMe
  • tímový hráč
  • vodičský preukaz skupiny B

OSTATNÉ ZNALOSTI:

Java 8 – pokročilý
GitLab – pokročilý
Dynatrace – pokročilý

Grafana – pokročilý
Python – základy
Groovy – základy

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY:

  • možnosť práce na 100% home office
  • flexibilný pracovný čas
  • garantovaný 13. a 14. plat
  • príspevok na vzdelávanie a jazykové kurzy
  • na túto pozíciu spoločnosť ponúka prácu iba formou trvalého pracovného pomeru
  • napriek tomu, že ideálny nástup uchádzača je ASAP, vieme samozrejme počkať aj na prípadný nástup po výpovednej lehote (2 mesiace)pokiaľ vieš o niekom, koho by táto pozícia mohla rovnako zaujať, daj nám vedieť a my sa ti odmeníme

FORMA:

Plný úväzok

LOKALITA:

Bratislava

MZDA:

3000 – 4200€

Mzda: 3000 - 4200€
Forma: Plný úväzok (TPP)
Lokalita: Bratislava
Kategórie ponúk: Senior DevOps Engineer

Idem do toho!

Povolené: .pdf, .doc, .docx